video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
48 saatte yol yenilendi
48 saatte yol yenilendi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-04-07 - 11:08 - Bu haberi 2274 kişi okudu.
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 48 saatlik çalışmaları ile Albay İbrahim Karaoğlanoğlu caddesinin asfaltını yeniledi.

Nazilli’nin trafik yoğunluğunun en fazla olduğu Albay İbrahim Karaoğlanoğlu caddesi üzerinde yapılan doğalgaz çalışmaları sonrasında bozulan yolun eskiyen asfaltı önce kazındı sonra da yeni asfalt döşemesi yapıldı. Trafik yoğunluğunun fazla olduğu cadde üzerinde sıkıntı yaşanmaması için Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 48 saatlik yoğun çalışması ile yenilenen yol trafiğe açıldı. 

Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir ve Fen İşleri Müdürü İbrahim Topçu eşliğinde çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık vatandaşı mağdur etmemek için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Alıcık; “Doğalgaz çalışmalarının yapıldığı yollarda düzenleme ve yenileme çalışmaları Belediye Fen İşleri ekiplerimiz tarafından hemen yapılarak, vatandaşı sıkıntıya sokmamaya çalışıyoruz. Bazı sokaklarımızda kazılan kısımlara dolgu yaparak asfaltlarken parke taşı döşemesi olan yolları da yeniliyoruz. Nazilli’nin trafik yoğunluğunun en fazla olduğu Albay İbrahim Karaoğlanoğlu caddesi üzerinde yapılan doğalgaz çalışmaları sonrasında da bozulan yolun eskiyen asfaltı önce kazındı sonra da yeni asfalt döşemesi yapıldı. Bu ana cadde üzerinde yamalar yaparak düzeltme çalışmaları sağlıklı olmayacağını gördük. Bu yüzden eski asfaltı kazıyıp yenisini döşedik. Böylelikle yol kötü görünümden de kurtularak daha düzgün bir hal almış oldu” dedi. Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
38130
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..