video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Belediye Meclis Toplantısı yapıldı
Belediye Meclis Toplantısı yapıldı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-04-10 - 22:27 - Bu haberi 1776 kişi okudu.
Üç Encümen Üyesinin seçiminin yapılmasına karar verilen toplantıda Plan Bütçe Komisyonu, Belediye Malları Takdir Kıymet Komisyonu, Askerlik Meclisi ve İmar Komisyonuna seçilen isimler belli oldu.

Nazilli Belediye Meclisi’nin Nisan 2013 dönemi olağan toplantısı yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda 19 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Belediye Meclisi’nin Nisan 2013 Dönemi Olağan Toplantısı Belediye Başkanı Haluk Alıcık Başkanlığı'nda meclis salonunda gerçekleştirdi.

Belediye Meclisi’nin Nisan 2013 Dönemi Olağan Toplantısında Pirlibey taksi hattının satışının yapılması, 2. Rahvan At Yarışı Festivalinin yapılması ve Mükerrer sokak isimlerinin değiştirilmesi görüşülerek oybirliği ile karar verilirken, Afet zararlarının azaltılmasına yönelik projenin görüşülmesi oybirliği ile bir dahaki meclis toplantısına bırakıldı. 

Üç Encümen Üyesinin seçiminin yapılmasına karar verilen toplantıda encümen üyeliklerine belirlenen adlar, Doğan Güneş, Erkin Özbek ve Hüsnü Savranoğlu oldu. Plan Bütçe Komisyonuna Hakan Kumcuoğlu, A.Vahit Aysan, Gürdal Yüzügüler, A.Haydar Yetim, Mehmet Akkan, Belediye Malları Takdir Kıymet Komisyonu için Asil üye olarak Hakan Kumcuoğlu, Yedek üye olarak da Ahmet Uluhan, Askerlik Meclisinin Asil üyeliğine Yılmaz Kınlı, yedek üyeliğine M. Hilmi Ökte, Mal Müdürlüğü Gayrimenkul Satış Komisyonuna asilde Dursun Öztunç, yedekde Mehmet Koşar ve İmar Komisyonuna Mustafa Akkaya, Mehmet Koşar, Gonca Yelkovan, Erkan Uğurlu ve Ahmet Güntay isimlerinin seçimlerinin yapılması görüşülerek oybirliği ile kabülüne karar verildi.

Çatı ve çatı arası piyes ek yönetmeliğinin görüşüldüğü toplantıda Çatı ve Çatı Arası Tadilat harcının belirlenmesi ve gelir tarifesinin belirlenmesi oyçokluğu ile kabul edildi. İsabeyli Beldesi 3817, 4425 Nolu Parsellerin bulunduğu alanda imar plan değişikliği talebi, İsabeyli Beldesi Cumhuriyet Mahallesi 2621 nolu parselin bulunduğu alanda imar plan değişikliği talebi, İsabeyli Beldesi Kurtuluş Mahallesi 3037 Nolu Parselin bulunduğu alanda imar plan değişikliği talebi ve İsabeyli Beldesi 1756, 1759 Nolu Parsellerin bulunduğu alanda imar plan değişikliği talebi görüşülen mecliste oybirliği ile reddine karar verildi. Nazilli Belediyesine ait Zafer Mah. Katlıotopark etrafındaki dükkanın Özürlüler Merkezi olarak yapılandırılması oy birliği ile kabul edilen mecliste son iki gündem maddesi olan Mezbaha Tesisinin Satışının görüşülmesi ve 2012 Faaliyet Raporunun görüşülmesi oyçokluğu ile kabul edildi.
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
49752
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..