video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Aydın Toscalı Futbol Sahası Yenilendi
Aydın Toscalı Futbol Sahası Yenilendi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-04-11 - 22:22 - Bu haberi 2726 kişi okudu.
Sahanın tribünlerinden, soyunma odalarına, tuvaletlerinden çim sahasına kadar her bölümünde yenileme ve bakım çalışmaları yapıldı.

Aydın Toscalı Pınarbaşı Futbol Sahası bakıma alındı. Sahanın tribünlerinden, soyunma odalarına, tuvaletlerinden çim sahasına kadar her bölümünde yenileme ve bakım çalışmaları yapıldı. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sahanın bir tarafında bulunan açık tribünün üzeri 492,33 m2 profil kaideli çelik çatı ile örtüldü. Soyunma odalarının seramikleri, su tesisatları tamamen yenilenerek binanın tamamının badanası yapıldı. Yine binanın kötü durumda olan çatısı değiştirilerek tribün üzerine yapılan profil kaideli çelik çatı yapılarak yenilendi.
 
Tesislerindeki sahanın zemini komple bakıma alındı. Zemindeki yabancı otlar temizlenirken, verdikap işlemi ile zemin delindi ve toprağın havalanması sağlandı. Sahada bulunan ‘Uganda’ cinsi çimlerin kök havalandırmasından sonra biçme işlemi özel bir makine ile yapılarak yüzeyin temizlenmesi sağlandı.

Sahaların bakım sorumlusu Muammer Bilgen’den çalışmalar hakkında bilgi Alan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Aydın Toscalı Pınarbaşı Futbol Sahasının her yönü ile yenilenmiş hali ile mükemmel bir görünüm aldığını söyledi. Alıcık sahanın yeni yüzüyle önümüzdeki günlerde hizmete başlayacağını belirtti. Aydın Toscalı Pınarbaşı Futbol Sahasının tribünlerinden, soyunma odalarına, tuvaletlerinden çim sahasına kadar her bölümünde yenileme ve bakım çalışmaları yapıldığını ifade eden Başkan Alıcık “Daha çok amatör kulüplerin ve altyapının kullandığı bu saha çok sıkıntılı durumdaydı. Bu sıkıntıyı izleyicilerde oyuncularda yaşıyordu. Hatta basında patates tarlasında oynan futbol olarak da yer almıştı. Artık sahamız adına yaraşır bir görünüm kazandı. Modern bir görünüme sahip olan sahamız önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak” dedi. 
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
42944
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..