video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Dumlupınar Mahallesi muhtarlık binası hizmete girdi
Dumlupınar Mahallesi muhtarlık binası hizmete girdi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-04-16 - 22:14 - Bu haberi 1898 kişi okudu.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, demokrasinin ilk ayağı olduğunu söylediği muhtarların daha iyi şartlarda hizmet verebilmeleri için muhtarlık hizmet binalarının yenilenmesi çalışmalarını sürdürüyor.

Nazilli Belediyesi tarafından yaptırılan Dumlupınar Mahallesi muhtarlık binası hizmete girdi. Şehit Ahmet Işılakça parkı içerisinde yapımı bitirilen Muhtarlık binası Dumlupınar mahalle sakinlerine hizmet vermeye başladı. 

Nazilli Belediyesi, Nazilli genelindeki tüm mahallelerinde muhtarlık hizmet binalarını yenileme çalışmalarına devam ediyor. Muhtarların daha sağlıklı ve iyi şartlarda görevlerini sürdürebilmeleri ve halkın daha iyi hizmet alabilmesini sağlamak amacıyla Nazilli’deki her mahallenin muhtarlık hizmet binalarının yenilenmesi ve iyileştirilmesi çalışmalarını yaptıklarını belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Günümüz ortamında vazife yapmak özveri gerektiren bir iştir. İyi şeyler yaparak görevin hakkını vermeliyiz. Muhtarlarımızın rahat bir ortamda ve sağlıklı bir şekilde hizmetlerini sürdürebilmeleri için hizmet binalarını yeniliyoruz. Daha önceki dönemlerde muhtarlık hizmet binaları yapılmamış olan mahallelerin muhtarlık binaları bir an önce bitirilerek hizmetlerini yeni modern binalarda vermeleri sağlamaya çalışıyoruz.  Bu güne kadar 10 mahalle muhtarlık hizmet binası yenilendi. Şu an hizmete başlayan Dumlupınar  mahallesi muhtarlığı 11.'si oluyor. Önümüzdeki günlerde de bu muhtarlık hizmet binamız için bir açılış töreni düzenleyeceğiz. Yine 12.'nci olarak Karaçay mahalle muhtarlığının da iyileştirme çalışması yapılmakta. Şu gerçek unutulmamalıdır ki Muhtarlık demokrasinin ilk ayağıdır. Mahallelinin derdini dinleyen ve çözümlenmesini sağlayandır. Muhtarlarımızın daha iyi hizmet verebileceği ve çalışabileceği ortamlar yaratmalıyız ki onlarda görevlerini layıkıyla yapabilsinler” dedi.


Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
07302
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..