video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Alıcık , Nazilli Yeni Sanayi Esnafı ile kahvaltı yaptı
Alıcık , Nazilli Yeni Sanayi Esnafı ile kahvaltı yaptı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-04-20 - 23:01 - Bu haberi 2610 kişi okudu.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Yeni Sanayi Esnafını ile kahvaltı yaptı. Alıcık, kahvaltı sonunda esnafla sohbet etti, sorunlarını dinledi.

Yeni Sanayi esnaflarından Giritlioğlu Oto tamir ve bakım servis sahibi Ahmet Özbahçıvan D-6 Bloktaki dükkanında kendisi gibi esnaflık yapan Yeni Sanayi Sitesinde esnaflar için kahvaltı düzenledi. Yaklaşık 60 esnafın katıldığı kahvaltıya Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve SS Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Nuri Aslan da katıldı. Kahvaltı sonunda Esnafın sorunlarını ve şikayetlerini de dinleyen Alıcık, ilçenin düzenli bir yapıya kavuşması, esnafa ve halka kaliteli hizmet verebilmek için ziyaretlere devam ettiklerini söyledi.

Haluk Alıcık, esnafın talep ve önerileri doğrultusunda çalışmaları sürdüreceklerini belirterek, şöyle konuştu:  "Hizmet anlayışımız, halkımızla bütün hareket etmek, onların ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit edip, öneriler doğrultusunda sorunlara çözümler bulmak. Var olanı daha iyiye götürmek ve böylelikle ilçe halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühe ve güvene layık olabilecek hizmetler sunmaktır. Daha iyi ve daha güzel bir Nazilli için bu tür ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” dedi. 

Giritlioğlu Oto tamir ve bakım servis sahibi Ahmet Özbahçıvan “Esnaf arkadaşlarımızın ve Başkanımızın kahvaltıya gelmeleri bizleri çok sevindirdi. Kahvaltımızı yaparken dertlerimizi ve küçük esnafın sorunlarını dinlemesi esnaf arkadaşlarımızı ve bizi memnun etti. Başkanımızın teveccüh gösterip bizimle birlikte kahvaltı yapmasından çok onur duyduk. Kahvaltımıza katılması ve biz esnafların sıkıntılarına ortak olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz ”  şeklinde konuştu.

SS Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Nuri Aslan da, “Başkanımız, Sanayi Sitesindeki esnaf arkadaşlarımızı sık sık ziyaretlerde bulunuyor. Yaptığı ziyaretlerde kişi ayırımı yapmadan, siyaset gözetmeden esnaf arkadaşlarımızı dolaşıp, dertlerini ve sorunlarını çözmeye çalışıyor. Gerek sanayide gerek esnaf arkadaşlarımızın oturdukları mahallelerde olan sorunları dinliyor ” dedi.Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
17344
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..