video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Fen İşleri Personeline İlk Yardım Semineri
Fen İşleri Personeline İlk Yardım Semineri
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-05-06 - 19:40 - Bu haberi 2471 kişi okudu.
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Hizmet içi Eğitim programı kapsamında Sağlık servisinin hazırlamış olduğu İlkyardım konulu eğitim semineri verildi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Hizmet içi Eğitim programı kapsamında Sağlık servisinin hazırlamış olduğu İlkyardım konulu eğitim semineri Nazilli Belediyesi Fen İşleri Şantiyesinde verildi. Fen İşleri Şantiyesindeki görevli personele verilen Hizmet İçi Program kapsamının İlk yardım konulu eğitim seminerinin sunumunu Nazilli Belediyesinin Sağlık İşleri Müdürlüğünden Dr. İsmail Beken ve Engin Tulumbacı yaptı.

Fen İşleri Şantiyesindeki Hizmet İçi Eğitim Programında Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Personeli ve Müdürü Esin Öden de yer aldı
Bilinçli yapılan ilkyardımın hayat kurtaracağını belirten Dr. İsmail Beken “Bir anda canımızı, yok eden kazalara karşı hepimizin bilinçli olması, çok kısa sürede kazalara gerektiği şekilde müdahale edilebilmesi doğacak bir çok kötü sonu engelleyebilir. Ayrıca ilkyardımın hayat kurtarmadaki önemi inkar edilemez düzeydedir. Bilinçli yapılan bir ilkyardım hayat kurtaracağı gibi bilinçsizce yapılan ilkyardımda beklenmedik bir sonla bitebilir. Bu amaçla hazırlanan ilkyardım konulu seminerimizin sunumunu yaptık” dedi.
 
Sinevizyon eşliğinde sunulan eğitimde, kazalarda hayati önem taşıyan ilkyardım konularında bilgiler veren Dr. Beken, çeşitli nedenlerle yaralanan insanların hangi durumlarda nasıl kurtulabileceğini ve ilk müdahalenin bilinçli bir şekilde yapılmasının önemini anlattı.

Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
59412
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..