video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Bozyurt köyünün yoluna asfalt döşendi
Bozyurt köyünün yoluna asfalt döşendi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-05-10 - 19:31 - Bu haberi 2333 kişi okudu.
1700 metrelik yolun asfalt döşeme çalışmalarını Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 3 gün gibi kısa bir zaman sürecinde yaptı.

Nazilli Belediyesi Bozyurt köyünün yoluna asfalt döşedi. Yeşil Mahalle Atatürk Bulvarı sonundan Bozyurt köyü kanal yolu üzerindeki köprüye kadar olan 1700 metrelik yolun asfalt döşeme çalışmalarını Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 3 gün gibi kısa bir zaman sürecinde yaparak halkın hizmetine girmesini sağladı.Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Geçen yıl içerisinde Bozyurt köyünde yapılan kanalizasyon çalışmaları sırasında bozulan yolun afsalt döşeme çalışmalarını Köy Muhtarı Ali Eşsiz ile birlikte yerinde inceledi. 

Büyük şehir yasası gereği Nazilli Belediyesine bağlanarak Nazilli’nin mahallerinden birisi olacak Bozyurt Köyünde geçen yıl içerisinde kanalizasyon çalışmaları yapılmıştı. Köyün kanalizasyon ana hattının Nazilli’ye bağlanması sırasında köyün girişi olan köprüden Nazilli Yeşil mahalle sonuna kadar olan yolun bozulması nedeni ile Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce asfalt döşendiğini ifade eden Başkan Alıcık; “ Bu yasa daha konuşulurken biz zaten belediyemizden yardım ve destek isteyen belde ve köylere hizmet götürüyorduk. Bozyurt köyünün de en çok sıkıldığı konu kanalizasyon konusunda idi. Biz bu sorunu çözdük ve köyün ana bağlantısını da şehre ulaştırdık. Bu çalışmalar sırasında bozulan yolu da hemen 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde yaptık. Köyün girişi olan köprüden Nazilliye kadar olan kısmı asfaltlanarak halkın hizmetine girmiştir” dedi. 

Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
34362
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..