video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
366 sokakta yol çalışması yapıldı
366 sokakta yol çalışması yapıldı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-05-15 - 12:22 - Bu haberi 2062 kişi okudu.
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Turan Mahalesi 366 sokakta 500 metrelik yolda 4 bin metrekarelik sıcak asfalt döşemesi yaptı.

Toki tarafından yapılan 400 yataklı Nazilli Devlet Hastanesinin Doğalgaz hattı geçişi ve Aydem tarafından hastaneye gelen elektrik yer altı tesisi döşemeleri sırasında Turan Mahallesi 366 sokak güzergahında bozulan yol ve tali yolları da bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sıcak asfaltlama işlemi ile iyileştirilen 366 sokak üzerindeki 500 metrelik yola 4 bin metrekarelik asfalt döşemesi yapıldı. 2 iş günü süren asfaltlama çalışmaları sırasında yine 366 sokakta yapılan çalışmalar sırasında bozulan ara tali yolların asfalt ve parke taşı tamiratları da yapılarak yollar trafiğe açıldı. 

Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir ve Fen İşleri Müdürü İbrahim Topçu eşliğinde çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık vatandaşı mağdur etmemek için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Alıcık; “Doğalgaz çalışmalarının ve Aydem’in yer altı elektrik döşemelerinin yapıldığı yollarda düzenleme ve yenileme çalışmaları Belediye Fen İşleri ekiplerimiz tarafından 2 iş günü içerisinde yapıldı. Vatandaşı sıkıntıya sokmadan çalışmalarımızı en seri biçimde yapıyoruz. Aydem ‘in ve şehrimizde döşeme çalışmaları halen devam eden Doğalgaz çalışmaları sonrasında bozulan yolların bazılarında kazılan kısımlara dolgu yaparak asfaltlarken parke taşı döşemesi olan yolların da yenileme ve iyileştirme işlemlerini yapıyoruz. Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz çalışmaları en kısa süreçlerde bitirerek vatandaşın mağduriyet yaşamaması için elinden geleni yapıyor. Personelimizin bu özverili çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
57371
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..