video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Yeşil Mahalleye yeni su kuyusu
Yeşil Mahalleye yeni su kuyusu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-07-01 - 18:25 - Bu haberi 2139 kişi okudu.
Yeşil mahalleli vatandaşların ileriye dönük su sıkıntısı yaşamamaları için yapılan çalışmalarda açılan kuyudan Yeşil Mahalle ana hattına besleme yapıldı.

Yeşil  mahallede yapılan sondaj çalışmaları sonucunda yeni su kuyusu açıldı. Yeşil Mahalle 664 sokakta yapılan 120 metrelik sondaj çalışmasında içme suyuna ulaşıldı. Yeşil mahalleli  vatandaşların ileriye dönük su sıkıntısı yaşamamaları için yapılan çalışmalarda açılan kuyudan Yeşil Mahalle ana hattına besleme yapıldı. 

Gün geçtikçe nüfus oranı artarak yerleşim alanları çoğalan Yeşil Mahallede vatandaşın ileriye dönük su sıkıntısı yaşanmaması için önceden varolan mevcut su kuyularına bir yenisinin daha eklendiğini belirten Nazzilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık 664 sokağa 120 metre derinlikte su kuyusu sondajı çakılarak Yeşil mahalleye besleme yapıldığını söyledi. Alıcık Nazilli Belediyesi olarak ileriye dönük sıkıntıların yaşanmaması için her türlü önlemleri önceden almak gerektiğini ifade ederek Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Su  Arıza servisinin çalışmaları şehir içinde ve köylerde  aralıksız devam edeceğini söyledi. 
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
30249
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..