video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Kestel ve Yalınkuyu köyleri temiz suya kavuştu
Kestel ve Yalınkuyu köyleri temiz suya kavuştu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-07-01 - 18:26 - Bu haberi 2272 kişi okudu.
Kestel ve Yalınkuyu köylerinin daha temiz su içebilmeleri için Nazilli Belediyesi tarafından yeni düzenlemeler yapıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli’ye bağlı köylere düzenli olarak yaptığı geziler sırasında Yalınkuyu muhtarı Ali Şen köyün içme suyu ile ilgili sorunu Alıcık’a ileterek köy halkının istek ve temennilerini anlattı. Büyük şehir yasasının kanunlaşmasından sonra köylere de hizmet vermeye başlayan Nazilli Belediyesi Kestel ve Yalınkuyu köylerinde yaşanan su sıkıntısını en kısa sürede çözüme kavuşturarak Kestel ve Yalınkuyu köylerinin daha temiz su içebilmeleri için Nazilli Belediyesi tarafından yeni düzenlemeler yapıldı.
      
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Kestel ve Yalınkuyu  köylerine yaptığı ziyaret sırasında köylünün içme suyu konusundaki şikayetlerini dinleyen Alıcık sorunun bir an önce giderilmesi için talimat vermesi ile başlayan süreç geçtiğimiz hafta içerisinde sonuca ulaştı. İki köyünde daha temiz ve daha tazyikli su alabilmelerini sağlayan çalışma Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Su arıza servisinin çalışmaları sonucunda en kısa süreçte tamamlandı.
 
Kestel  ve Yalınkuyu  köylerinde içme suyu kaynağından su kapitajına 300 lük korige borularla yeni bağlantılar yapıldı. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve su arıza servisi ekiplerince kaynak ile kapitaj arasına yaklaşık 90 metrelik boru döşemesi yapıldı. 

Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
73483
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..