video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Camiler temizleniyor
Camiler temizleniyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-07-01 - 18:28 - Bu haberi 2621 kişi okudu.
Nazilli Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle Nazilli Merkez ve Nazilli’ye bağılı köylerdeki camileri temizliyor.

Ekipler, Ramazan ayı başlangıcına kadar ilçe genelindeki ve köylerdeki  bütün camilerin halılarının özel makinelerle yıkarken, gül suyu esası ile temizliğini yaparak Ramazana hazırlıyor. 

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, on bir ayın sultanı mübarek ramazan ayı münasebeti ile Nazilli merkez ve Nazilli’ye bağlı köylerde bulunan 108  cami ve 12 türbenin temizliklerini gül suyu ile yapıldığını ifade etti. Alıcık, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Yaklaşan mübarek Ramazan ayında vatandaşlarımızın huzurlu bir ortamda ve daha temiz camilerde ibadetlerini yapmaları için ilçe genelinde ve köylerimizde bulunan tüm camilerimizi temizliyoruz. Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özer kontrolünde tüm camii ve türbelerimizin temizlikleri yapılıyor. Mübarek Ramazan ayı gelmeden vatandaşlarımızın hijyenik koşullarda ve Peygamber Efendimiz Aleyhisselamın  güzel kokusu olan gül kokuları içinde ibadetlerini yapmalarını istiyoruz. Bu çalışmalarımız  sadece ramazan ayı için değil bundan önceki aylarda da  camilerimizin temizliklerini yapıyorduk yapmaya da devam edeceğiz” dedi. 

Başkan Alıcık camii ve türbelerin temizliklerin düzenli olarak yapılacağını belirterek yaklaşan Ramazan ayını kutladı. Alıcık; “Tüm hemşehrilerimin mübarek ramazan ayını şimdiden kutlar cenabı Allahtan niyaz eder, hayırlı ramazanlar dilerim” diyerek konuşmasını tamamladı. 
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
83292
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..