video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Örencik Köy Muhtarı Haydar Kırbaş Nazilli Belediye Başkanını Ziyaret Etti..
Örencik Köy Muhtarı Haydar Kırbaş Nazilli Belediye Başkanını Ziyaret Etti..
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-07-18 - 14:02 - Bu haberi 2609 kişi okudu.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret eden Aşağı Örencik Köy Muhtarı Haydar Kırbaş ve Köy Camii imam hatibi Ekrem Ertürk’ten teşekkür plaketi…

Aşağı Örencik Köy Muhtarı Haydar Kırbaş ve Köy Camii İmam Hatibi Ekrem Ertürk Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret eden Kırbaş ve Ertürk Aşağı Örencik Köyü Kuran Kursuna yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı Alıcık’a plaket verdiler.

Büyükşehir yasasının kanunlaşmasından sonra Nazilli’ye bağlı köy ve beldelere hizmet götürmeye başlayan Nazilli Belediyesi geçtiğimiz aylarda Aşağı Örencik köyünün kaba inşaat halindeki cami lojmanı ve Kur-an Kursu binasını tamamlayarak hizmete girmesini sağladı.

Başkan Alıcık’ın Aşağı Örencik Köyüne yapmış olduğu ziyaret sonrasında  yapılacak işlerin program dahilinde başlayan çalışmalar en kısa süre içerisinde tamamlanarak köy halkının hizmetine sunuldu.

Uzun zamandır yapılamayan kaba inşaat halindeki cami lojmanı ve Kur-an Kursu binasını Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından tamamlanarak geçtiğimiz hafta Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Müftüsü Necati Topaloğlu, Toplum Sağlığı Başkanı Hakan Derici, AK Parti İlçe Başkanı Tacettin Pirinç, MHP Nazilli İlçe Başkanı Engin Kürşat Özcan Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü ve köy halkının katılımıyla açılış töreni yapılarak hizmet vermeye başladı. 

Köy halkının memnuniyeti ve teşekkürlerini iletmek üzere Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret eden Aşağı Örencik Köy Muhtarı Haydar Kırbaş ve Köy camii imam hatibi Ekrem Ertürk Alıcık’a teşekkür plaketi takdim etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alıcık “Aşağı Örencik köyümüzde Kur'an kursu ve cami lojmanı tamamlayarak açılışını yaptık. Nazilli Belediyesi olarak katkımız olmasından dolayı çok mutluyum. Kuran Kursunun ve Cami Lojmanın köy halkına hayırlı olmasını diliyorum. Büyükşehir yasasının kanunlaşması ile birlikte Nazilli’ye bağlı köy, kasaba ve beldeleri sık sık ziyaret ederek, eksikleri ve yapılması gerekenleri tespit ediyoruz. Bu tespitler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha önceden yardım olarak yaptığımız hizmetleri bu yasa ile birlikte gerçek manada sağlayabiliyoruz” dedi. 
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
52612
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..