video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Nazillide Çöp Konteynırları da temizleniyor
Nazillide Çöp Konteynırları da temizleniyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-07-22 - 14:12 - Bu haberi 2414 kişi okudu.
Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından düzenli bir şekilde yapılan temizlik çöp konteynırları’nın ilaçlanması ve boyanması ile daha kapsamlı olarak yapılıyor.

Nazilli’de Bayram temizliği...

“Temiz Bir Çevre, Sağlıklı Bir Gelecek” temel ilkesinden  hareket eden Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özer temizlik işleri birimi Nazilli’de Bayram temizliğine başladı. Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri günlük olağan faaliyetlerini sürdürmenin yanında uzun ve zorlu geçen günlerin pislik çöp ve atıklarının atıldığı çöp konteynırları’nın ilaçlanmaları ve boyama çalışmalarına sürdürüyor.

Bütün cadde ve sokaklar, her gün program dahilinde süpürülerek temizlenirken, cadde, sokaklarda bulunan çöp konteynırlar program dahilinde yıkanıp dezenfekte edilerek, boyama ve ilaçlama bakımları yapılıyor.

Ayrıca yol kenarlarındaki ot ve çimlerin biçilerek çevre temizliği sağlanmış olacak. 
Sağlıklı bir gelecek için temiz bir çevreye ihtiyaç olduğunu belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık;

“Çevrenin korunması, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konusunda gösterilen çabaların amacı, insanların daha sağlıklı ve güvenli bir çevrede yaşamalarını sağlamaktır. Çevreye zarar veren de çevreyi koruyan ve geliştiren de insandır. Biz Nazilli Belediyesi olarak zaten düzenli olarak temizliğimizi yapmaktayız. Doğa canlandı ve uyandı. Bu doğa güzelliklerini kışın kötü görünümünden ayrıştırmak için Temizlik İşleri birimi olarak çalışıyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan da temizlik konusunda duyarlı olmalarını istiyoruz “ dedi.Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
09740
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..