video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Köylere minibüs yolcu durakları yapılıyor
Köylere minibüs yolcu durakları yapılıyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-10-12 - 10:41 - Bu haberi 2595 kişi okudu.
Güzel köy Devlet Karayolu üzerine yanları ve üstü camdan oluşan çelik profillerle yere sabitlenmiş yolcu durağı yapıldı.

Nazilli’ye bağlı 61 köye yeni minibüs yolcu durakları yapılıyor. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık minibüs duraklarının ihtiyaçlar doğrultusunda yapıldığını söyledi. 

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık düzenli olarak köylere yaptığı geziler sırasında köy halkının en çok talepte bulundukları minibüs duraklarının yapım çalışmalarını başlattı. Durak çalışmalarını daha çok öncelik sırasına göre değerlendirmeye aldıklarını belirten Alıcık “Devlet Karayolu üzerine daha yakın köylerin durak düzenlemelerini hemen yaparak halkımızın hizmetine hazır hale getirdik. Diğer köylerimizde çalışmalarımız devam edecek dedi. 

Olağan ziyaretleri sırasında Güzel köy halkının minibüs yolcu durağı konusunda yaşadıkları sıkıntılarını köy Muhtarı Ali Semaşen’den öğrenen  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yaklaşan kış ayı gelmeden  konu ile ilgili birimlere verdiği talimat ile Güzel köy Devlet Karayolu üzerine yanları ve üstü camdan oluşan çelik profillerle yere sabitlenmiş  yolcu durağı hazırlattı. Nazilliye bağlı tüm köylerde aynı özelliklere sahip durakların yapılacağını ifade eden Başkan Alıcık “Beşeylül ve Durasıllı köyleri de Devlet Karayolu üzerine konulması için yolcu durağı talep etmişlerdi. Aynı özellikleri taşıyan bu duraklarında monteleri yapıldı. Diğer köylerimizde de köy halkının yazın sıcaktan kışın soğuk ve yağıştan korumasını sağlayacak şekilde minibüs yolcu duraklarını yapacağız” dedi.
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
22607
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..