video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Uğur Dershanesi Lokma Hayrı yaptı
Uğur Dershanesi Lokma Hayrı yaptı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-10-12 - 10:45 - Bu haberi 2595 kişi okudu.
Nazilli’de 10. yılına giren Uğur Dershaneleri 10. yılın hayırlı olması, yeni Eğitim-Öğretim yılının Uğurlu geçmesi dileğiyle Lokma hayrı yaptı.

Uğur Dershanesinin 10. Kuruluş yıl dönümünde dershane yönetimini yalnız bırakmayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Belediye Meydanında gerçekleştirilen Lokma Hayrına katıldı.  Başkan Alıcık, Nazillide her zaman eğitimin ve eğitimcinin yanında bulunduklarını belirtti. Uğur Dershanesinin Başarı ile geçen 10. yılını kutlayan Başkan Alıcık, Uğur Dershanesi Kurucu Üyesi Ramazan Ererişkin ve Dershane Müdürü Fatih Ersap’a başarılarının devamını diledi. Uğur Dershanesinin Lokma Hayrına Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Akkaya’da eşlik etti. 

Nazilli halkıyla her zaman iç içe olduklarını belirten Uğur Dershanesi Müdürü Fatih Ersap  “Nazilli halkı ve Nazillinin eğitimi için ne kadar çalışsak az olacağını düşünerek hareket ediyoruz. 9 Ekim 2013 tarihinde Belediye Meydanında,10 Ekim 2013 tarihinde ise Dershane önünde yaptığımız Lokma Hayrıyla on binin üzerindeki Nazilliliye Lokma ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Uğur Dershanesi Kurucu Üyesi Ramazan Ererişkin ise Nazilli halkıyla birlikte buna benzer etkinliklere imza atmaya devam edeceklerini ifade ederek Belediye Başkanı HalukAlıcık'a bu güzel günde kendilerinin yanında oldukları için  teşekkür etti.
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
80735
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..