video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Deforme olan yollar yenileniyor
Deforme olan yollar yenileniyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-11-15 - 11:25 - Bu haberi 2338 kişi okudu.
Çapahasan mahallesi 369 sokak ve 250 sokak ile 5 Eylül caddesi arasında kalan yolların eskiyen ve deforme olan parke taşları sökülerek yenilenmesi yapılıyor.

Nazilli Belediyesi yeni yol yapımı ve deforme olan yolların yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Nazilli Belediyesi neredeyse Nazilli’nin her sokak ve mahallesinde yapım ve yenileme çalışmaları yapıyor. Mesai kavramı gözetmeksizin vatandaşın istek ve taleplerin doğrultusunda mahalle ve sokaklardaki sıkıntılar gideriliyor. Bir yandan yeni yollar açılırken diğer yandan alt yapı çalışmaları olan yağmurlama ve kanalizasyon şebekelerinin ana hat bağlantıları yapılıyor. Bunun yanı sıra gerçek ihtiyaç sahibi kişilerin ev tadilatları, uygulamaya geçen yeni projeler ve yine tüm bu merkez çalışmalarının yanında da köylere de destekleri sürüyor. 

İmara yeni açılan Pınarbaşı mahallesi 683 sokak devamındaki evlerin 20’lik plastik korige borular ile 250 metrelik kanalizasyon hat bağlantısının yapım çalışmalarına başlayan Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler diğer taraftan Aşağı Nazilli’de Çapahasan mahallesinde yol yenileme çalışmalarına da başladı. Çapahasan mahallesi 369 sokak ve 250 sokak ile 5 Eylül Caddesi arasında kalan yolların eskiyen ve deforme olan parke taşları sökülerek yenilenmesi çalışmalarında yaklaşık 1750 metrekarelik kilitli beton parke taşı kullanılacak. Yolların parke taşları yenilirken kaldırımlarında da düzenleme yapılacak.  

Vatandaşların ihtiyaç ve talepleri doğrultunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “İhtiyaç görülen mahallelerde yağmurlama kanalı, kanalizasyon hat bağlantıları, yol yenileme ve düzenleme çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğümüzün düzenlediği programa göre yapılıyor. Neredeyse Nazilli’nin tüm mahalle ve sokaklarında çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanında Nazilli’ye bağlı 61 köyümüze de destek ve yardımlarımıza devam ediyoruz. Biz Nazilli Belediyesi olarak mesai kavramı gözetmeksizin vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi.   Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
04302
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..