video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Köy Minibüsleri Garajı aydınlatıldı
Köy Minibüsleri Garajı aydınlatıldı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-11-15 - 11:28 - Bu haberi 3075 kişi okudu.
Nazilli Belediyesi Elektrik servisi 2 günlük yoğun bir çalışma ile periyodik aralıklarla 12 adet galvanizli aydınlatma direklerini köy minibüsleri garajına yerleştirdi.

Nazilli’nin tam ortasında kalan Köy Minibüsleri garajı ışıklandırıldı. Köy Minibüslerinin toplandığı ve kalkış ana noktası olan Köy Minibüsleri garajı etrafındaki aydınlatma direklerinin yetersiz kalmasından dolayı köy minibüs durağı içi Nazilli Belediyesi tarafından ışıklandırıldı.  

Özellikle akşam saatlerinde 2.’nci öğretimde okuyan üniversite öğrencilerinin daha güvende olmalarını sağlamak için yapılan ışıklandırma çalışmalarını Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı  Elektrik servisi yaptı. Nazilli Belediyesi Elektrik servisi 2 günlük yoğun bir çalışma ile periyodik aralıklarla 12 adet galvanizli aydınlatma direklerini köy minibüsleri garajına yerleştirdi. 8 metre yükseklikteki direklerle Köy Minibüsleri Garajının tamamını kapsayacak şekilde aydınlatılması sağlandı. 


Nazilli’ye bağlı köy ve beldelerin toplu ulaşım araçlarının toplanma ve kalkış merkezi olan Köy Minibüsleri Garajındaki aydınlatmanın yetersiz olmasından dolayı vatandaşın ve özellikle üniversite öğrencilerinin sıkıntılı anlar yaşadığını dikkat çeken Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Garaj içerisinde ve çevresinde aydınlatmanın yetersiz olmasından dolayı özellikle geceleri nahoş durumlar yaşandığı konusunda şikayetler alıyorduk. Söz konusu şikayetleri hemen değerlendirmeye alarak vatandaşımızın daha güvenli olabilmelerini sağlamak için böyle bir önlem aldık. Garaja periyodik aralıklarla dikilen 12 adet galvanizli aydınlatma direği sayesinde şu an garajımız ışıldıyor. Gündüz ışığını aratmayacak şekilde bir aydınlatma sistemi oluşturduk. Böylelikle özellikle üniversiteli öğrencilerimizde, vatandaşımızda daha güvende olacak ve daha önce yaşanan nahoş durumlar yaşanmayacak” dedi. 
Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
93293
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..