video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Madran Dağı'ndan Menderes Ovasına Kadar Hizmet İçin Varım...
Madran Dağı'ndan Menderes Ovasına Kadar Hizmet İçin Varım...
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2014-01-09 - 22:12 - Bu haberi 4651 kişi okudu.
MHP'li KARAKAŞ:

MHP Yenipazar İlçe teşkilatı tarafından 08.01.2014 tarihinde yapılan aday tanıtımı töreniyle MHP Yenipazar Belediye Başkan adayı Ebubekir KARAKAŞ Yenipazar'lı hemşerilere tanıtıldı.


Tanıtım törenine MHP Aydın Milletvekili ve MHP Aydın Büyükşehir adayı Ali Uzunırmak, MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, MHP Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP Bozdoğan İlçe Başkanı Birol Özsoy, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Atça Belediye Başkanı ve Sultanhisar Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Çınar, MHP Eski Sultanhisar Belediye Başkanı ve MHP Sultanhisar Belediye Başkan Aday adayı Fazıl Törün, Sultanhisar ilgenel meclis üyesi Orhan Karasuoğlu ve çok sayıda partilinin katılımıyla tören gerçekleştirildi.

Törenin açılış konuşmasını MHP Yenipazar İlçe Başkanı Saim ULUTAŞ yaptı.

ULUTAŞ konuşmasında ;

Değerli hemşerilerim içinde bulunduğumuz 21. yüz yıl Dünya düzeninin yeniden şekillendirme çalışmalarının devam ettiği, küreselleştirme kisvesi altında, terör, etnik, ayrıştırma ve çatışmanın körüklendiği, açlık ve yoksulluğun artığı, Millet devlet yapısının tehdit edildiği, Milli direnç kalelerinin birer birer yıkıldığı, kısacası Türk Milletini köleleştirmek ve yok etmek şeklindeki küresel güç niyetlerinin dün olduğu gibi bugünde aynen sürdürülmektedir.

Sevgili hemşerilerim Türk Milletinin üzerinde oynanan bu oyunları bozmak, Milletimizin hak ettiği yere ulaştırmak hususunda MHP Tüm kadrolarıyla hazırdır. Bunun için diyoruz’ki Çağrımız: çalışan, üreten ve emeğinin karşılığını almak isteyenlerdir. Çağrımız: Ahmet Yesevinin, Mevlananın, Yunus Emrenin, Hacı Bektaş-ı velinin yolu olanlarındır. İnanıyorum’ki Türk Milleti, Yenipazar halkı bu çağrımızı karşılıksız bırakmayacaktır. Gayret ve çalışma bizden, takdir ve destek milletimizden. Adayımız Ebubekir Karakaş’a başarılar diler saygılar sunarım dedi.

ULUTAŞ'ın konuşmasının ardından sahneye çıkan MHP Yenipazar Belediye Başkan Adayı Ebubekir KARAKAŞ konuşmasınında şunları söyledi ;

“Yıllardır Yenipazar'lı hemşerilerime sağlık memuru olarak hizmet ettim. Bundan sonrada 30 Mart 2014 de yapılacak olan yerel seçimlerde mührü bana teveccüh gösterirseniz sizlere Yenipazar Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Yıllardır Yenipazar’da görev yaptığım için Yenipazar’ın sorunlarını biliyorum, bunun için en acil olan sorunlardan başlayarak Yenipazar’ın yaşanır bir kent haline getirmek olacak. Yenipazar İlçesi tarımla uğraşan bir ilçemiz, bunun yanında İlçemizde bulunan yüksek okul öğrencilerinin rahat ve huzurlu bir ortamda öğrenimlerine idame ettirebilmeleri için bir dizi önlemlerimiz olacak. Bu öğrencilerimiz burada öğrenim görüyorlarsa bazı ihtiyaçları için başka şehirlere gitmeyecek aradığını Yenipazar’da bulabilecektir. Ayrıca diğer şehirlerde okuyan Lise ve denge okul Öğrenciler içinde şoförler odasıyla görüşerek fiyatlarda biraz daha indirime gidilmesini sağlayacağız. Buna benzer projelerimizi seçim çalışmaları sırasında halkımızla paylaşacağız” dedi.
Son olarak söz alan Aydın Milletvekili ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali UZUNIRMAK konuşma yaptı.

"Amacımız Bekir kardeşimize destek olmak ve Yenipazar halkını kucaklamak. 30. Mart 2014 ‘de yapılacak olan yerel seçimlerde Aydın büyük şehir Belediye başkan adayıyım. Sizlerden sandığa gittiğinizde Büyük şehirde ve ilçelerde üç hilalin üstüne mührünüze vurarak bizleri yöneten Ak parti hükümetinin yolsuzluklarına, adaletsizliklerine dur demenizi istiyorum. Şimdi ki Aydın Belediye yönetimi vermiş olduğu sözleri yerine getirmedi. Sayın ÇERÇİOĞLU hanım seçimlere 3 ay kala köylere ziyarete gitmeye başladı. Halk buna sormayacak mı ? " Ey ÇERÇİOĞLU 4,5 yıl nerdeydin ?" diye. Aydının 30 Yıllık trafik sorununu çözdük diyor yapılmış olan yeni otopark eski olan otoparktan sadece 200 araç daha fazla kapasitide ve eski olan otopark Belediye'ye ait iken şimdiki otopark özelleştirildi. Ayrıca 2011 seçim broşüründe yer alan 100.000 m² alan üzerine yapılacağı vaad edilen Otogar şimdiki yapılan otogar ile tamamen ilgisi yoktur. Cenabı Allah nasip eder Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı seçilirsem, Aydının iş sorununu ve özellikle trafik sorununu kalıcı çözümler getirerek sorunu büyük ölçüde çözeceğiz. Aydın’da yeni bir şehir oluşuyor, bu yeni şehirde her aileden mutlaka bir kişiye iş imkânı olacaktır. Buda ancak Milliyetçi Hareketin yerel iktidarında olur. Sizlere güveniyor, desteklerinizi bekliyoruz.” dedi."

Raif Can Sözer


Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
23749
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..