video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Hacıköseler Köyü'nde Ebubekir KARAKAŞ İlgisi
Hacıköseler Köyü'nde Ebubekir KARAKAŞ İlgisi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2014-02-01 - 23:40 - Bu haberi 4532 kişi okudu.
30 Mart 2014 yapılacak olan yerel seçimleri öncesi köylülere ziyaret düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenipazar Belediye Başkan Adayı Ebubekir KARAKAŞ, Hacıköseler köyünde halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

          Seçim çalışmaları kapsamında köylülerle birlikte olmaya devam eden MHP Yenipazar Belediye Başkan Adayı Ebubekir KARAKAŞ'a, İlçe Başkanı Saim ULUTAŞ, Parti yönetiminden Ali TURAN, Osman BOLATOĞLU, Mehmet Ali YALÇIN, Mustafa KAHYAOĞLU, Ahmet GİRGİN ve Abdullah AŞCIOĞLU eşlik etti. Partililerle bitlikte kahvehane ziyaretlerine sürdüren Ebubekir KARAKAŞ, Katrancı, Karacaören ve Hacıköseler köylerinde vatandaşlara Yenipazara siyaset için değil hizmet için geldim.' dedi.

          SİYASET İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN GELİYORUM

          27 yıl Yenipazar'da Çevre Sağlık Memurluğu yapan Ebubekir KARAKAŞ, artık kendisinin bütün köylüler tarafından tanındığını ve kendisini tanıtmasının gerek olmadığını düşünerek konuşmasına başladı.
          Belediye Başkan Adayı Ebubekir KARAKAŞ;" Yarım kalan hizmetleri devam ettirme adına, bu insanları hizmet etmek için yollara düştük. Kendi şahsıma yıllarca sizlere hizmet ettim. Bundan sonra da yaşadığım sürece sizlere hizmet edeceğim. Bana hiç kimse oy vermesin size küsmeyeceğim, biriniz bana selam vermesin hatayı kendimde arayacağım. Eğer bana destek olursanız bana başkanlık için oylarınızı verirseniz size şah damarınız kadar yakın olacağım. Şahsım ve ekimin adına hiçbirinizi AKP'li CHP'li MHP'li diye ayrım yapmayacağım. Biz  sosyal belediyecilik adına Yenipazar'ın bütün köylerine, bütün insanlarına hizmet etmek için ortaya çıktık. Biz siyaset için değil hizmet etmek için geliyoruz." dedi

          YENİPAZAR'IN DEĞİŞİME İHTİYACI VAR

          Yenipazar'ı sevenlerin MHP'ye oy vermelerini isteyen Ebubekir KARAKAŞ; " Bizim teşkilatımıza güvenin, bize güvenin. Bizlere güvenirseniz, bizlerde bu görevi layık görürseniz biz sizi utandırmayız. Köylerimizin ihtiyaçlarını hep beraber bir olarak tamamlarız. Şimdi Yenipazar'ın bir değişime ihtiyacı olduğunu hepimiz biliyoruz, bu değişimi birlikte başaracağız." şeklinde konuştu.


Kaynak: Raif Can SÖZER Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
62813
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..