video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Belediye Başkanı Alıcık’tan Amatör Spor Kulüplerine Destek
Belediye Başkanı Alıcık’tan Amatör Spor Kulüplerine Destek
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-03-07 - 22:38 - Bu haberi 4671 kişi okudu.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, amatör spor kulüplerine spor malzeme yardımı yaptı.

Nazilli Belediye Başkan Haluk Alıcık 12 amatör spor kulübüne spor malzemeleri hediye etti. Yıldızgücüspor, Pamukspor, Erdemspor, Yeni  Sanayispor, Sevindiklispor, Bozyurtspor, Yeşil Mahallespor, Durasallıspor, Dallıcaspor, Bereketlispor, Hamzallıspor ve Beyerlispor amatör spor kulüplerine futbol topu, forma, şort, eşofman gibi spor malzemeleri yardımı yapan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Çağdaş bir kent oluşturmanın en önemli koşulu insanların eğitim, kültür ve sporla iç içe olmalarını sağlamaktan geçtiğini söyledi. Nazilli genelinde 12 futbol takımının çeşitli liglerde mücadele ettiğini belirten Başkan Alıcık, kulüplerin ihtiyaçlarına göre desteklerini sürdüreceklerini belirten Alıcık Amatör spor kulüplerine spor malzemelerini başkanlık makamında teslim etti.
 
Gençlerin spor ile ahlaklı bireyler olacağını, eski bir kulüp başkanı olarak Amatör spor kulüplerinin ne kadar zor şartlarda faaliyetlerini sürdürdüğünü bildiğini ifade eden Başkan Alıcık, “Amatör spor kulüpleri halktan en zor yardım gören kuruluşlardır. Halkımız ne yazık ki bu tür spor kulüplerine destek vermez. 'Biz ne güne duruyoruz' diyerek bu işi ele almıştık ve o günden beridir de devam ediyoruz. Amatör spor kulüplerimize her yıl elimizden geldiğince imkânlar ölçüsünde desteğimizi sürdürüyoruz. Bugün amatör kulüplerde futbol oynayan çocuklarımız yarın profesyonel kulüplerde oynarsa bizler gurur duyarız. Geleceğimizin teminatı yavrularımızı yetiştiren amatör kulüplere desteğimizi sürdürmeliyiz” dedi. 

Başkanlık makamında kulüplere yapılan malzeme desteğinin ardından Pamukspor Kulüp Başkanı Kadir Mutlu, Sanayispor Kulüp Başkanı Salih Çakmakcı, Bereketlispor Kulüp Başkanı Ahmet Astepe, Durasıllıspor Kulüp Başkanı Bilal Çoban, Bozyurtspor Kulüp Başkanı Avni Köşger ve Hamzallıspor Kulüp Başkanı Kemal Balkır Amatör Spor Kulüplerine yapmış olduğu desteklerden dolayı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a plaketlerini takdim ettiler.
Google

Etiketler : Belediye Başkanı Alıcık’tan Amatör Spor Kulüplerine Destek ,Nazilli Belediyesi, Nazilli amatör takımlar, Nazilli Belediyesi amatör Takım
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
42848
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..