video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Çalışma yapılan Yollarda İyileştirme Yapılıyor
Çalışma yapılan Yollarda İyileştirme Yapılıyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-03-11 - 18:04 - Bu haberi 4077 kişi okudu.
Doğalgaz ve elektrik hattı çalışmaları tamamlandığında tüm sokakların parke ve asfalt kaplamaları yapılıyor.

Nazilli Belediyesi faaliyetleri devam etmekte olan doğal gaz ve elektrik hattı yer altı çalışmaları tamamlanan sokaklarda yol tamirat çalışmalarını yapıyor. Yeni Mahalle 133, 135, 137, 139, 163, 161, 140, ve 153 sokaklarda doğalgaz boru döşemeleri bitirildikten sonra döşemeyi yapan firma tarafından açılan kanalların üzerleri kapatıldı. Doğal gaz boru hatlarının geçtiği mahalle ve caddelerdeki bozulan yollarda Belediye Fen İşleri ekipleri tarafından yol yapım çalışmaları başlatıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Doğal gaz çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bozulan yollarda Belediye Fen İşleri ekiplerimiz tarafından yol düzenleme ve yenileme çalışmaları başlatıldığını,  çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacağını ifade etti.
 
-    Döşemelerin yapıldığı yollarda Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri iyileştirme ve tamirat çalışmalarına başladı.

Çalışmalarla ilgili açıklamasında, doğal gaz çalışmalarının sürdüğü yollarda çalışmanın hemen peşinden çökmeleri önleyerek araçların ve yayaların sorunsuz şekilde geçişini sağlamak için iyileştirme çalışması yaptıklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Bu yollarımızda doğal gaz ara bağlantıları döşeme çalışması yapmaktadır. Ev bağlantılarını da tamamlayıncaya kadar Belediye olarak yollarda araç ve yaya geçişinin sorunsuzca sağlanması için fuller malzeme döküp çöküntülere karşı zemini sıkılaştırıyoruz. Bu doğal gaz çalışmaları sona erinceye kadar kısa vadede sorun yaşanmasın diye yaptığımız bir yol iyileştirme çalışmasıdır. Doğal gaz çalışmalarının tamamen bitmesinin ardından tüm alt yapı çalışmaları da sona erince program dâhilinde beton parke veya asfalt malzeme şeklinde yol düzenleme çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Başkan Haluk Alıcık, yıl içinde ilçede doğalgaz borusu döşeme çalışmalarının devam edeceğini bildirerek çalışmalardan doğan rahatsızlık nedeni ile Nazilli halkından özür diledi.
Google

Etiketler : Çalışma yapılan Yollarda İyileştirme Yapılıyor ,nazilli belediyesi, nazilli yol çalışması, nazilli park düzenleme, nazilli yol çalışması, nazilli park çalışması
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
92058
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..