video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
5 Eylül İlköğretim Okuluna Kantin
5 Eylül İlköğretim Okuluna Kantin
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-03-15 - 22:43 - Bu haberi 2751 kişi okudu.
Okullara verdiği desteği sürdüren Nazilli Belediyesi Nazilli’nin en eski okulu olan 5 Eylül İlköğretim Okulunda kantin inşaatına başladı..

5 Eylül İlköğretim Okulunun katini Nazilli Belediyesi tarafından yapılıyor. Okullara verdiği desteği sürdüren Nazilli Belediyesi Nazilli’nin en eski okulu olan 5 Eylül İlköğretim Okulunun bahçesi içerisinde yer alan halı futbol sahası yanında 198 metre karelik alana kantin yapıyor. Önceden ihalesi yapılan 5 Eylül Kantin yapımı çalışmaları için okul bahçesinde yer alan bir kısmı çadırlarla oluşturulmuş eski kantinin yıkımı Nazilli Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapıldı. 198 metre kare alana yerleştirilecek olan kantin binasında 1 malzeme odası, 1 spor odası, 2 soyunma odası 2 duş bölümü ve tuvaletler yer alacak. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından okul bahçesinde yapımına başlanan tesis öğrencileri mağdur etmeden önümüzdeki en kısa süreçte tamamlanacak.
 
Kantin yapım çalışmalarının başladığı 5 Eylül İlköğretim okulundaki çalışmaları Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, beraberinde Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Nazilli Emniyet Müdürü İlyas Karpınar, Ticaret Odası Başkanı Tacettin Pirinç, MHP İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan ile yerinde incelediler. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık kantin yapımı ile ilgili Kaymakam Mehmet Okur’a inşaat alanında bilgilendirdi. Alıcık; “Okulun eski kantin binasının kullanım noktasında sıkıntı oluşturduğu bilgisi bize ulaştı, bizde ekibimizle hızlı bir şekilde çalışmaya başlayıp kantin binasının yapılacağı alanı belirledik, ardından malzeme teminini ve ihalesini yaptık ve gördüğünüz gibi İnşaat çalışmalarını yıkımın yapılmasından hemen sonra başlattık. En kısa süre içersinde yeni kantini okulun hizmetine sunmayı planlıyoruz. Yapılan yeni kantin binasın da öğretmenlerin dinlenebileceği açık ve kapalı alanlarda bulunacak ayrıca öğrencilere daha temiz ve sağlıklı bir ortamda hizmet sunulmuş olacak. Kantin binası içinde yer alan diğer bölümlerde de 1 malzeme odası, 1 spor odası, 2 duş bölümü ve tuvaletler yer alacak”   dedi.


Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
59067
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..