video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
140 sokakta parke taşları yenilendi
140 sokakta parke taşları yenilendi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-03-18 - 17:38 - Bu haberi 2176 kişi okudu.
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yeni mahalle 140 sokakta parke taşı döşeme çalışmaları yapıldı.

Yeni mahallede devam eden doğalgaz çalışmaları sırasında bozulan 140 sokakta yeniden yapılandırma çalışması yapıldı. Yolun eskimiş parke taşları tamamen sökülerek yenileri ile döşendi.  250 metrelik yola 1200 metre kare parke taşı döşemesi yapıldı.
 
Yapılan çalışmalarla ilgili olarak Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yıl içinde ilçede doğalgaz borusu döşeme çalışmalarının devam edeceğini bildirerek çalışmalardan doğan rahatsızlık nedeni ile Nazilli halkından özür diledi. 130 sokakta yapılan asfalt çalışmaları ile 140 sokakta yapılan parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Alıcık; “Doğalgaz çalışmalarının yapıldığı yollarda düzenleme ve yenileme çalışmaları Belediye Fen İşleri ekiplerimiz tarafından hemen yapılarak, vatandaşı sıkıntıya sokmamaya çalışıyoruz. Bazı sokaklarımızda kazılan kısımlara dolgu yaparak asfaltlarken parke taşı döşemesi olan yolları da yeniliyoruz” şeklinde konuştu. Google

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

 • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
89595
Güvenlik kodu giriniz
:

Kategoriye Bağlı Diğer Haberler

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..