video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumları Yemek Tarifleri
    
Baykal SAL / MERHABA
Baykal SAL

Tüm Yaziları

MERHABA

Uzun zamandır düşündüğüm ve çok istediğim bir olayı gerçekleştiriyorum evet şu an bu sitede ilk yazımı yazmanın heyecanı içerisindeyim.Bana bu teklif  geldikten sonra acaba ne yazacağım diye çok düşündüm.

Ne yazmalıyım?
Nasıl yazacağım ?


Evet uzun uzun düşündüm sonuçta bu Nazilli’ye özgü bir web sitesi ve yazdıklarım Nazilli ile alakalı olmalı dedim kendi kendime  yok sonuçta bu herkesin okuyacağı bir web sitesi  her şey var burada bende her şeyi yazmalıyım  yani her  telden yazacağım. Ama ne olursa olsun ilk önceliğim Nazilli olacak.Bu yüzden sizden gelen şikayetleri de değerlendirip köşemde yer vermeye çalışacağım.

Bazen bir müzik, bazen bir ses, bazen bir dokunuş, bazen bir kitap, konularımızı oluşturabilir. Minicik şeyler bize ilham verebilir, yolumuzu aydınlatabilir. Spordan, güncel konulara kadar, çocuklarımızdan, eşlerimize, işlerimize kadar, çok geniş bir yelpazede her şeyden bahsedebiliriz.

Sorularınız ya da sorunlarınız olduğunda birlikte cevaplar arar, buradan paylaşabiliriz. Sizin sorununuz ve bir diğerinizin bulduğu çözümler, benzer sorunu yaşayan başkaları için de çözüme giden yol olabilir.


Hepimizin şikayet ettiği bencil, içe dönük, güvensiz toplumlardan, daha dışa dönük, daha güven dolu ve daha mutlu bir toplum yaratmak istiyorsak, hepimizin birbirimiz için yapacağımız şeyler var. 


Hayatın olumlu ve olumsuz sürprizler hazırlayabileceğini ve her şeyin biz insanlar için olduğunu bilerek, olumsuzluklardan en az etkilenmek ama olumlu olanların tadını çıkararak birlikte güzellikler yaratmak dileğiyle güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum.

Şimdilik bu kadar, tekrar görüşmek dileğiyle...


2013-04-17 Bu Yazı 3932 kez okundu

Son Yazıları
MERHABA
Yorumar
 
 

  Bugün |


  1..

  Bu Hafta |


  1..

  Bu Ay


  1..
     
  Köfte Yağmuru 2 (2013) - Cloudy With A Chance Of Meatballs 2  
 

Köfte Yağmuru 2..

 
 
     
  Recep İvedik 4 (2014)  
 

Recep İvedik 4 ..

 

  Nazilli'nin Haber iş, yaşam ve eğlence web portalını nasıl buldunuz?